top
logo


Forum

LogowanieTreningi/mecze

-

Drużyna amatorska
Nabór drużyna amatorska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 10 stycznia 2010 12:03

Wszystkich miłośników jazdy na łyżwach, a zwłaszcza gry w hokeja, zapraszamy do Amatorskiej drużyny hokejowej w sezonie 2012/2013 w Krośnie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry w hokeja na lodzie. Na pierwszy trening wystarczą łyżwy, kask i kij, ewentualnie postaramy się taki sprzęt zorganizować gdyby ktoś chciał spróbować swoich sił - proszę o wcześniejszy kontakt na e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zapewniamy super zabawę na świeżym powietrzu i życzliwą atmosferę :). W amatorskim hokeju nie gramy ciałem, uważamy też na nowicjuszy ;). Wbrew pozorom hokej (zwłaszcza amatorski) nie jest bardziej "kontuzjogenny" od innych sportów zespołowych. Pod wieloma względami warunki do trenowania tego sportu mamy bardzo dobre, mamy Trenera czego może nam pozazdrościć niejedna drużyna amatorska, a dzięki uprzejmości Pana Prezydenta Krosna mamy lód za darmo, możemy więc trenować nie martwiąc się o fundusze.

Aktualnie (począwszy od 10.12.2012.) treningi odbywają się w w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.15. na lodowisku MOSiR Krosno przy ul. Bursaki 41.

Ponadto, dzięki uprzejmości naszych hokejowych Przyjaciół z Dębicy, istnieje możliwość trenowania z Nimi na ich krytym lodowisku w Dębicy - DZIĘKUJEMY. Wyjazdy odbywają się na koszt zawodników(składka) i są dobrowolne.

Osoby zainteresowane treningami lub wsparciem amatorskiej drużyny hokeja proszone są o kontakt z trenerem Damianem Hejnarem : 662 250 119 (lub ew. trenerem koordynatorem Pawłem Wołejszą - tel. 605 333 464 lub trenerem asystentem Piotrem Pytlowanym - 602 431 221), lub kontakt e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

ZAPRASZAMY !!! - SHK Krosno

 

Poprawiony: środa, 14 stycznia 2015 13:54
 bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.