top
logo

Derek Sutton: To the game and getting out of this hick town! Thank God there is a sport for middle-sized white boys.


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011)
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011)
#137
O:Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
My będziemy na 90 %
Amanda

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#139
O:Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 1
Musisz być, robić mężowi zdjęcia i dopingować go bo inaczej bd mi się źle grało
are22222
Senior Boarder
Posty: 44
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ICQ#: 31403358 Płeć: Mężczyzna Urodziny: 10/04
Arek H.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#140
O:Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja oczywiście też będę !

P.S. Nie zaśmiecajcie tematu -,-'
maciek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#142
O:Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja nie bd robić zdjęć, u nas chyba za ciemno :<
Amanda

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#144
O:Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja niestety nie wiem czy będe, a nawet jeśli tak to pewnie nie zagram... Po wczorajszym wypadku mam troche problemów z ręką... Więc z mojej gry pewnie nic...
piniek93

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#145
O:Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 7
Przemku do Piątku będzie dobrze No chyba, że jednak nie to mam nadzieje że do turnieju będzie ok. Jeżeli chodzi o zdjęcia, to u nas jest stanowczo za ciemno ;/ Jedynym wyjściem jest bardzo jasny obiektyw + lampa błyskowa i może coś z tego wyjdzie Pozdrawiam.

PS: Zgadzam się z Maćkiem
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/03/10 18:41 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#146
O:Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
wstępnie załatwiłem kumpla będzie robił za fotografa:)
i tez sprzęt ma nie najgorszy to w miarę powinno coś wyjść
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#148
O:Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja robiłem zdj na meczu z Wilkami, były ciemne ale potem rozjaśniłem Picassa. Nie były najlepszej jakości no ale były
piniek93

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#149
O:Sparing SHK vs Gwajak Sanok (11.03.2011) 13 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 7
Witam! Hokeiści dzisiaj z całą pewnością nie będzie łatwo, ale dla chcącego nic trudnego jak to mówią Ostatnio w Sanoku SHK pokazało że potrafi wygrywać, posiada potencjał oraz umie trzymać nerwy na wodzy więc czemu by dzisiaj tego nie powtórzyć ? Tak jak w Sanoku jedziemy na 110% i oczywiście wykorzystujemy atuty naszego lodu oraz czerpiemy 100% mocy z koszulek możemy również zastosować taktykę z Sanoka polegającą na lekkim rozdrażnieniu przeciwnika Dobrze było by wygrać ale jak nie będzie wychodziło to nie przejmujcie się . Chociaż muszę przyznać że na pewno na Arenie Sanok podczas turnieju myśl o dwóch wygranych ze średnimi przeciwnikami dodała by nam skrzydeł a i koniec sezonu na lodowisku w Krośnie zakończony by był z dobrymi nastrojami Dobra to będzie na tyle. Jedziemy kur** na 110% a jeżeli chcecie motywacji to proszę potraktujcie to co napisałem w taki sam sposób a na meczu przypomnijcie sobie słowa tego trenera "Who Am I ? - I am a champion".. Powodzenia, specjalnie przyjdę koło 17:40 i przed meczem trochę pobiegam aby być dobrze rozgrzanym bo później nie będzie na to czasu Pozdrawiam.
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/03/11 15:15 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.