top
logo


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

SHK Krosno vs Wilki Sanok
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1234
TEMAT: SHK Krosno vs Wilki Sanok
#44
O:SHK Krosno vs Wilki Sanok 13 lat(a), 2 mies. temu  
pewnie trzeba bedzie:)
do zobaczenia na treningu:)
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#45
O:SHK Krosno vs Wilki Sanok 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Witajcie

Sprawa krążków załatwiona. Byłem dziś w Sanoku i wykupiłem wszystkie aktualnie dostępne czyli 9 szt. Wniosek z tego ze Sanok jest hokejowo tylko 3 razy lepszy od Krosna, bowiem w Krośnie w Arkusie widziałem 3 szt. na półce . Ponadto zamówiłem jeszcze 31 szt. Cenę wynegocjowałem taką jak standardowo na necie czyli 5 PLN/szt. Te po 3,50 PLN/szt. to krążki juniorskie (widziałem takie na necie nawet po 3 PLN/szt.). Myślę, że lepiej wspierać "naszych" jak kupować gdzieś w Polsce, a cena jest przyzwoita no i bez kosztów przesyłki, a do Sanoka i tak jeździmy ostrzyć łyżwy, to i może będziemy mieli większe upusty w przyszłości.
Przyszły też koszulki i getry meczowe.

Siemka
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#46
O:SHK Krosno vs Wilki Sanok 13 lat(a), 2 mies. temu  
Darek wybierasz się może ostrzyć łyżwy do sanoka??
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#47
O:SHK Krosno vs Wilki Sanok 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 7
No nareszcie są Darku weź je na trening muszę je zobaczyc Skoro dzisiaj będzie dużo krążków to nareszcie będę mógł trochę po trenować bronienie
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#48
O:SHK Krosno vs Wilki Sanok 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Łyżwy już naostrzyłem dla wszystkim którzy chcieli w środę. Jakby Ci strasznie trzeba było to mogę podać przez koleżankę Wiolę z Sanoka albo jak poczekasz to jak będziemy odbierać krążki to wezmę.

Pzdr dj
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#49
O:SHK Krosno vs Wilki Sanok 13 lat(a), 2 mies. temu  
spokoo poczekam jeszcze parę treningów pośmigam:)xD
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#50
O:SHK Krosno vs Wilki Sanok 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 1
No wreszcie bd mogli potrenować większą ilością krążków , może tak szybko nam nie zginą jak ostatnio .. Trzeba szanować No to jak koszuli przyszły i getry to bardzo fajnie trzeba zobaczyć jak się prezentują No ja chłopaki niestety dziś na treningu nie będę z powodu choroby .. zresztą jak i Maciek.

Pozdrawiam
are22222
Senior Boarder
Posty: 44
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ICQ#: 31403358 Płeć: Mężczyzna Urodziny: 10/04
Arek H.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#51
O:SHK Krosno vs Wilki Sanok 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 7
Witam! Dla tych których nie było, po wczorajszym treningu okazuje się że mamy drugiego "trenera" co oczywiście bardzo mnie cieszy Chłopaki jak z tym megafonem ? A koszulki wyszły FENOMENALNIE myślę że na meczu z Wilkami to dodadzą +50 do szybkości, ataku i obrony Do zobaczenia w Poniedziałek liczę na obecność 110% w stosunku do Piątku Pozdrawiam.
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/02/19 12:24 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#52
O:SHK Krosno vs Wilki Sanok 13 lat(a), 2 mies. temu  
krążków tez troszkę mamy jest czym postrzelać
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1234

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.