top
logo


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

To jak zaczynamy grać ?
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: To jak zaczynamy grać ?
#336
To jak zaczynamy grać ? 12 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 7
Witam Hokeiści! Mamy już maj a od marca nie zrobiliśmy nic w kierunku polepszania naszej techniki, szybkości, ataku, obrony i wszystkich innych elementów hokeja, które musimy szlifować.. A zatem: w Zespole szkół nr.5 (Gimnazjum Nr. 1) wynajęcie salki na 1,5h kosztuje jakieś 65zł, co Wy na to aby w końcu zebrać się dajmy na to nawet i w te 10 osób i wynająć sobie taką salkę pod wieczór ? Koszty będę małe bo 6,5 zł na osobę licząc że będzie 10 osób. Rafał z Darkiem zakupili krążki na parkiet oraz piłeczki na asfalt więc nic nie stoi na przeszkodzie aby w końcu coś pograć. Nie wiem jak by było z graniem kijami hokejowymi po parkiecie aby czegoś nie zepsuć ale myślę że bez problemu, tylko każdy obowiązkowo zakłada ochraniacze Na taką salkę mogą nawet przyjść osoby które chcą dopiero zacząć przygodę z hokejem, przed sezonem zobaczą jaka jest atmosfera o co mniej więcej chodzi itp. Co do trenera Pana Pawła Wołejszy to trzeba też z nim pogadać tak samo jak z Panem Gabrielem Porawskim czy byli by w stanie nas potrenować. Wszyscy piszcie swoje opinie bo przecież trzeba się znowu zgrać, rozruszać itp... Pewnie za jakieś 2-3 miesiące znowu otworzą lodowisko w Sanoku i pewnie będziemy jeździć a żeby grać dobrze od początku trzeba pracować cały rok ! Ja też muszę w końcu coś pograć bo od zakończenia sezonu strasznie mnie korci a nie mam z kim, jak i w czym niestety Chłopaki liczę na wasze zaangażowanie
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/05/09 16:58 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#337
O: To jak zaczynamy grać ? 12 lat(a), 11 mies. temu  
No Aruś ma racje ;p ja jestem chętny.
piniek93

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#338
O:To jak zaczynamy grać ? 12 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 0
wchodzę w to ... myślę że to jest bardzo dobry pomysł, może zorganizujmy któregoś wieczoru spotkanie przy piwku żeby omówić szczegóły naszych spotkań.
konymk1
Fresh Boarder
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 06/23
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#339
O:To jak zaczynamy grać ? 12 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 7
Jutro tj. Wtorek 10.05.2011r. godz. 18:00 spotykamy się na sztucznym boisku na bursakach koło basenu !! Na pewno będę ja (bramkarz, tylko nie wiem jak ze sprzętem) Eryk, Kony, Maciek Kuliga i Arek Homotnik, Rafał Gorczyca przez telefon powiedział mi że wpadnie . Ludzie jutro 18 musimy się spotkać chociażby tylko po to aby wszystko obgadać , postrzelamy trochę , ja po bronię nawet bez sprzętu . Kije bierzemy zwykłe do hokeja, w miarę możliwości weźcie piłeczki do unihokeja i tenisa bo niestety Rafałowi jeszcze nie przyszły piłeczki do gry na asfalcie. Będę jeszcze dzwonił do ludzi także szykujcie się! Nasz trener Pan Pawła Wołejszy z tego co słyszałem starał się nam załatwić ten teren gdzie zwykle jest lodowisko do gry na rolkach. Jak by co to jutro jeszcze wszystko obgadamy . Do zobaczenia !
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/05/09 16:59 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#340
O:To jak zaczynamy grać ? 12 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 7
I jak tam kiedy kolejny trening ? Podajcie swoje propozycje .
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/05/10 22:57 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.