top
logo


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie
#375
Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 0
Witam jestem z Sanoka lecz bede od tego roku studiował na PWSZ Krosno bede także mieszkał w Krosnie przez ten okres czasu. Jestem zainteresowany grą w hokej w Waszej druzynie w związku z tym mam kilka pytań a mianowicie :
1. ile sie płaci za treningi ?
2. ile jest treningów tygodniowo i o jakich godzinach ?
3. czy jest wymagany kompletny sprzet na treningi ?
4. czy można zgłosić nowego zawodnika w trakcie trwania liki amatorskiej ?
5. czy jeśli grałem w Centralnej lidze juniorów moge grac w amatorskiej lidze ? (kilku moich kolegów z drużyny gra w kogutach i niedźwiedziach Sanok wiec chyba nie bedzie problemów) ale wole sie upewnic
6. w jakie dni są organizowane mecze

Proszę o jak najszybszą odpowiedź, w Krosnie bede mieszkał najprawdopodobniej od 26-ego, ze sprzetu pośadam łyzwy rekawice kask kij koszulke treningową tez mam
Prosze o odp.
Pozdrawiam
Pytel_Snk
Fresh Boarder
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#376
O: Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 1
Na dniach będziemy posyłać listę zawodników do weryfikacji PZHL, generalnie osoby z przeszłością w CLJ nie mogą występować w KALH.
Poczekajmy jednak na wyniki weryfikacji.


Na resztę pytań odpowiedzą Ci sternicy SHK Krosno - ja piszę tu tylko jako jeden z organizatorów KALH.
Qsss
Fresh Boarder
Posty: 18
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#377
O: Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 0
Ok, mam wielka nadzieje że będę miał szanse zagrania w Amatorskiej lidze, a w CLJ zagrałem jakąś połowę sezonu.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

i jeszcze takie pytanie czy istnieje możliwość odwołania się w razie nie przyjęcia zgłoszenia, bo w końcu obecność byłych zawodników CLJ w lidze amatorskiej i na treningach danych drużyn może tylko podnieść poziom rozgrywek, może warto zrobić np. miejsca limitowane dla zawodników CLJ np. trzech zawodników z przeszłością CLJ na drużynę a bramkarze z CLJ liczeni razy dwa, jak kiedyś dotyczyło zawodników zagranicznych w PLH.
Pozdrawiam.

ps. prosze o kontakt osoby zajmujące się naborem do drużyny na GG :8165862
Pytel_Snk
Fresh Boarder
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#378
O: Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 1
Odwołania od weryfikacji w PZHL nie są przewidziane, jak również możliwość dopuszczenia graczy z przeszłością w CLJ i PLH.

Od samego początku ideą powstania KALH było stworzenie pierwszej w Polsce prawdziwie AMATORSKIEJ ligi hokejowej - odstępstw sie przewidujemy.

Pozostaje mieć nadzieję na pozytywne przejście weryfikacji w PZHL - jeżeli było to dawno i na krótko - może się uda!

Pozdrawiam.

W sprawie KALHu zapraszam do pisania do mnie: qsss@op.pl gg: 4398481
Resztę już załatwiaj z chłopakami z SHK - ja tu jestem tylko gościem

Pozdro!
Qsss
Fresh Boarder
Posty: 18
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#379
O: Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 0
No ja już nie gram w CLJ od 3 lat, no trudno ja sie uda to się uda, dziekuje za informacje.
Pozdrawiam !!!
Pytel_Snk
Fresh Boarder
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#380
O:Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 1
Witam.

No tutaj masz kontakt do nas: Stowarzyszenie Hokejowe Krosno
e-mail: shk@shk.krosoft.pl Napisz na pewno się odezwie ktoś ) Jeśli nie to dam znać Darkowi bo on tam się tym zajmuję i skontaktuje się jakoś z Tobą tutaj albo telefonicznie.
Pozdrawiam !
are22222
Senior Boarder
Posty: 44
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ICQ#: 31403358 Płeć: Mężczyzna Urodziny: 10/04
Arek H.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#381
O:Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 0
no własnie kiedys pisałem że chce sprzedać sprzet ale nikt nie zareagował więc zwątpiłem żeby ten mail był sprawdzany ale ok napisze dzieki za pomoc
Pytel_Snk
Fresh Boarder
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#382
O:Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 0
HALO !!!
Nikt tej strony nie odwiedza ???
Piszcie jak wyglądają treningi, ile osób chodzi itd.

I bardzo ważne pytanie ile kosztuje ten wyjazd do Dębicy ???
i jak z dojazdem ???
Pytel_Snk
Fresh Boarder
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#383
O:Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Do Dębicy jeździmy we wtorki na godz 22. Za lód płacimy 10zł , no i wiadomo że trzeba się coś zrzucić na paliwo. Tylko że z tymi wyjazdami to też różnie bywa. Ja na razie trochę lipnie się czuję, ale może w przyszłym tyg jak by był ktoś chętny, mógłbym pewnie jechać swoim autem. To i Maciek pewnie by pojechał. Jeszcze się odezwę Pozdro.
piniek93

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.