top
logo

Murray Chadwick: Where'd you get these guys from, Ray? Mexico.


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie
#384
O:Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 0
Ahaaa to nawet tanio, no ja bym mial problem z dojazdem wiec jakby ktos mial miejsce to jestem chętny tylko podajcie mniej wiecej ile sie składamy na paliwo.
A gracie z Dębica jakies sparingi ?
Pytel_Snk
Fresh Boarder
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#385
O:Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Tzn. zależy ilu nas jedzie. Na paliwko pewnie od 10-15 bo do Dębicy kawałek jest. Jak byśmy mieli jechać, to się ustawimy w Krośnie, więc się o transport nie martw. Trening wygląda tak, że na początku się rozgrzewamy a potem dzielimy na drużyny i gramy z chłopakami z Dębicy. Napisz tu swój nr tel to damy znać co i jak
piniek93

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#386
O:Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 0
ahaa ok, 602 431 221 Piotrek
a wiadomo keidy wyniki z PZHL ??
Pytel_Snk
Fresh Boarder
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#387
O:Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu  
Stronka jest gotowa www.kalh.pl
piniek93

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#388
O:Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 0
niech ktos poda swój numer telefonu, bo ja już w Krosnie meiszkam i trudno o internet a chce miec kontakt zeby wiedzie o treningach itd. bo nie zabardzo wiem gdzie trenujemy i jak. mój nr to 602 431 221
Pytel_Snk
Fresh Boarder
Posty: 8
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#389
Pytanie odnośnie treningów i regulaminu amatorskie 12 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
Zapraszamy do odwiedzin oficjalnego serwisu rozgrywek ligowych - www.kalh.pl
Groner - Czarty Kraków
Fresh Boarder
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/10/05 00:56 Przez Groner - Czarty Kraków.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.