top
logo

Murray Chadwick: You know what Gordie Howe got for a signing bonus? A team jacket!


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow
#390
Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow 12 lat(a), 6 mies. temu  
Witam. Mam 13 lat. W tamtym roku nauczyłem jezdzic sie na lyzwach. Nie robie tego jeszcze prefekcyjnie ale utrzymuje sie na lodzie i potrafie sie poruszac. Chciałbym sprubowac chodzic do szkolki zeby nauczyc sie grac troche. Mam nadzieje ze mi sie spodoba. Nie wiem tylko na jakich byłoby to zasadach,skad wziasc sprzet itd. itp. Prosze o jakies szersze info
polish944

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#391
O:Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow 12 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 7
Witam! Milo ze w ogole napisałeś i masz jakiekolwiek chęci Jezeli chodzi o sprzet to na pierwszy trening u nas na pewno Ci cos zorganizujemy Serdecznie zapraszam Cie na pierwszy mecz w Krosnie oraz pierwszy trening Pozdrawiam.
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#392
O:Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow 12 lat(a), 6 mies. temu  
i wtedy zobaczysz czy się spodoba:))
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#393
O:Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow 12 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
Czesc, ja właśnie mam podobnie jak kolega wyżej, z tą jedną różnicą, że mam aż 16 lat... zastanawiam się czy nie jest już za późno. Nie jeżdżę jeszcze dobrze ale zbliża się sezon i mam zamiar się podszkolic ... Co wy o tym myślicie? Nie jestem typem sportsmena ale mam zamiar to zmienic

Pozdrawiam
przemek
Fresh Boarder
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#394
O:Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow 12 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 7
To ze masz 16 lat wcale nie znaczy ze to za pozno wręcz przeciwnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich nie ważne w jakim wieku W trakcie gdy lodowisko w Krosnie bedzie otwarte polecam Ci chodzić na ślizgawki i do nas na treningi, im wczesniej zaczniesz tym lepiej Najwazniejsze to miec zapał i chęci a nóż może bedziesz drugim Sydney'em Crosby A o sprzet sie nie martw Pozdrawiam.
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/10/20 22:53 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#395
O:Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow 12 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
Dziękuje Bardzo chętnie wpadnę na trening, ale jak już lodowisko będzie ogólnodostępne - chciałbym potrenowac troszkę sam, żeby jeździc pewniej. Treningi są płatne, tak? 3 dni w tygodniu?
przemek
Fresh Boarder
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#396
O:Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow 12 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
Treningi są darmowe, nie trzeba płacić nic. Najprawdopodobniej 3 razy w tygodniu w zależności od Mosiru jak ustala dni.
Eric_78
Junior Boarder
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#397
O:Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow 12 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
Wbijajcie na treningi czym szybciej zaczniecie tym lepiej dla waz pozdro
hokeista12
Fresh Boarder
Posty: 7
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#398
O:Zastanawiam sie nad dolaczeniem do szkolki hokejow 12 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
Witam
Wiek w naszym wypadku nie ma wielkiego znaczenia, w przypadku osób nieletnich wymagamy tylko pisemnej zgody rodziców. Resztą się nie przejmujcie, najbardziej doceniamy zaangażowanie, wytrwałość i pracę - umiejętności przyjdą z treningami. Zapraszamy i do zobaczenia, pzdr
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.