top
logo

Murray Chadwick: Where'd you get these guys from, Ray? Mexico.


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Liga KALH sezon 2012/2013
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Liga KALH sezon 2012/2013
#422
Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 0
Witam

W związku z faktem, że już 30.09.2012 upływa termin zgłoszeń zawodników SHK Krosno do ligi KALH na sezon 2012/2013 zwracam się z prośbą do wszystkich zainteresowanych o potwierdzanie chęci udziału w rozgrywkach w tym sezonie.
Potwierdzenia można kierować do Rafała albo do mnie.

Prosimy o poważne potraktowanie tematu i WZIĘCIE POD ROZWAGĘ faktu, że mamy tylko/aż 30 miejsc zawodniczych. Jeśli ktoś nie jest pewny swoich chęci nie blokujmy miejsca na liście innym ...

Oczywiście do treningów zapraszamy Wszystkich, najbardziej zależy nam na ZAANGAŻOWANIU sam poziom zawodniczy jest już mniej istotny to dopracujemy z czasem.

Również byli zawodnicy SHK będą mile widziani, może ktoś z Was Chłopaki chciałby się zreaktywować w tym sezonie ...

Pozdrawiam serdecznie Darek
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#423
O: Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 7
Pierwszy trening wypadł bardzo dobrze Myślę, że wszystkim się podobało. Wspólnie ustaliliśmy, że treningi będą we wtorki o 18 i czwartki o 17. Zapraszamy każdego chętnego! Pozdrawiam.
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#424
O: Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
arek5231 napisał:
Pierwszy trening wypadł bardzo dobrze Myślę, że wszystkim się podobało. Wspólnie ustaliliśmy, że treningi będą we wtorki o 18 i czwartki o 17. Zapraszamy każdego chętnego! Pozdrawiam.
Super
Cieszy frekwencja, mam nadzieję że Trener Was nie zajechał i jeszcze przyjdziecie
Szukajmy wszyscy nowych zawodników, będzie nas więcej, ciekawiej, a i może lodowisko nam szybciej zadaszą ...



Pięknie skaczecie



Ale dlaczego niektórzy tylko stoją



a nawet leżą ...

Pzdr
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/10/05 14:19 Przez shk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#425
O: Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 7
ja tylko odpoczywałem po upadku
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#427
O: Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu  
Mam pytanie. Macie jeszcze miejsca w drużynie bo ja i jeszcze jeden albo dwóch kolegów zagrałoby w jakiejś drużynie amatorskiej a u nas w Sanoku brakuje już miejsc i tak pomyśleliśmy o Was.
szczypior

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#428
O:Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 7
Myślę że miejsca jeszcze jakieś są. A w jakim jesteście wieku i jaki macie staż w hokeju ? Możecie przyjść dzisiaj na trening a wszystkiego się dowiecie. Trening jest o godzinie 19, zbiorka przed 19 w szatni hokejowej obok sztucznego boiska. Pozdrawiamy.
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#429
O:Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu  
24,34 i coś pod 40. W hokeja już trochę gramy więc raczej do początkujących nie należymy. Jak będzie u
Was lód to możemy przyjechać na testy. Myśle że w lidze KALH byśmy trochę pomogli. Pozdrawiam
szczypior

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#430
O:Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu  
Witam. Czy dzisiejszy trening dojdzie do skutku? Ponieważ u mnie czyli w Iskrzyni pada deszcz;/
Kuba
kuba97

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#431
O:Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
Jest.
Eric_78
Junior Boarder
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.