top
logo

Murray Chadwick: Where'd you get these guys from, Ray? Mexico.


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Liga KALH sezon 2012/2013
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12
TEMAT: Liga KALH sezon 2012/2013
#432
O:Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
szczypior napisał:
24,34 i coś pod 40. W hokeja już trochę gramy więc raczej do początkujących nie należymy. Jak będzie u
Was lód to możemy przyjechać na testy. Myśle że w lidze KALH byśmy trochę pomogli. Pozdrawiam

W zasadzie listy mamy zamknięte i zgłoszone do organizatora KALH. Ale możemy spróbować jeszcze coś negocjować z organizatorem. Porozmawiajcie proszę z trenerami Pawłem Wołejsza i Piotrkiem Pytlowanym, jeśli się zgodzą to spróbujemy Was dopisać do list zgłoszeniowych. Natomiast nie daję gwarancji, że organizator to przyjmie, gdyż z tego co wiem, uzależniają Oni to od zgody wszystkich klubów zgłoszonych do KALH, nie mniej spróbujemy.

Pozdrawiam Darek Jastrząb
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/10/23 17:38 Przez shk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#433
O:Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
Witajcie

Dzięki za wyćwikę na treningu Panowie, nigdy się już więcej nie spóźnie ... .

A tak na poważnie to jestem Panowie pod OGROMNYM wrażeniem Waszego zaangażowania i karności na treningu ,a parę drużyn na treningach w różnych dyscyplinach i to nawet półprofi już widziałem. Piętnaście osób przy tak trudnych warunkach pogodowych i socjalnych trenujących przy oświetleniu (a właściwie jego braku ) rodem z epoki przed wynalezieniem lampy naftowej przez Łukasiewicza robi WRAŻENIE .

Oby tak dalej, a jest PRZYSZŁOŚĆprzed Wami i to nie tylko na polu sportowym.

Pozdrawiam Darek
darekjot
Fresh Boarder
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/10/31 12:39 Przez darekjot.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#435
O:Liga KALH sezon 2012/2013 11 lat(a), 5 mies. temu Oklaski: 0
Został potwierdzony termin pierwszego w tym sezonie meczu w KALH - Kraków, sobota 17.11.2012, g. 21:00

Więc startujemy i będzie się działo, czyli skoro NHL nie gra to "History Will Be Made"

Jeszcze jedna sprawa, wszystkich zawodników prosimy o zwrot koszulek i getrów meczowych, oddamy je do pralni przed meczem.
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/11/07 15:22 Przez shk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.