top
logo

Derek Sutton: To the game and getting out of this hick town! Thank God there is a sport for middle-sized white boys.


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678...14
TEMAT: Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park
#156
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja z Maćkiem i Arkiem pewnie jutro na lodo skoczymy po sprzęt A co do turnieju, to dziś zaczynam trening na ręce i nogi tj. bieganie, przysiady ze sztangą ( bardzo dużo dają), no a co do rąk to ławeczka i hantelki. Jak by ktoś był chętny się dołączyć to zapraszam do Nienaszowa haha ; D
piniek93

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#157
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
kreatyna staniała ? ;D Harnaś, po sprzęt można jutro wpaść, gość nam mówił, także luźno
maciek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#158
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
aa no to spokoo:)
:PP
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#159
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 0
maciek napisał:
kreatyna staniała ? ;D Harnaś, po sprzęt można jutro wpaść, gość nam mówił, także luźno


kreta nic nie da w takim sporcie tlenowym.jak juz cos to lepiej jakies bcaa
marcinSNK
Fresh Boarder
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#160
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 0
Sprzęt próbowałem zabrać w sobotę, ale lodo było zamknięte na 4 spusty, 3 łańcuchy i 2 kłódki - spróbuję jeszcze raz jutro.
Z kasą jakoś sobie poradzimy, przecież opcja rezygnacji w tym momencie to już nie istnieje - jak będzie trzeba to oczywiście jakąś pracę zorganizujemy.
pzdr
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#161
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
z tą kreatyną żartowałem ;p ja sobie w poniedziałek( tzn jutro ) wezme poszkole, bo gość mowil mi ze najlepiej jakbym przyszedl w poniedzialem kolo 15:00, akurat tak lekcje koncze, to sobie zabiore, jesli masz czas Darku, to mzoemy sie spotkac na miejscu kolo 15
maciek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#162
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 7
Rezygnacja nie wchodzi w grę! Ja nie mogę zrezygnować i nie chcę przegapić takiego wydarzenia Właśnie a odnośnie tych wydarzeń, Darek napisz na stronie głównej w Aktualnościach gdzie, kiedy, za ile, o której wyjazd do Sanoka itp. po prostu wszystkie podstawowe i potrzebne info , pasowało by aby były już w Czwartek Pozdrawiam.
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/03/14 18:24 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#163
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 1 Miesiąc temu  
ja rowniez dzis bylem około 16 ale tak samo pozamykane juz:)
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#164
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 1
My też byliśmy dziś i zamknięte na 4 zamki, 2 kłódki i nie ma jak wejść No to fajnie jak bd można jakoś odrobić w robocie to jakoś , ale poradzimy myślę Bo u mnie tez lipnie z kasą.. No ale rezygnacji nie może być bo jak by tak mogło być Także doczekać się soboty nie mogę

Pozdrawiam.
are22222
Senior Boarder
Posty: 44
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ICQ#: 31403358 Płeć: Mężczyzna Urodziny: 10/04
Arek H.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678...14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.