top
logo

Murray Chadwick: You know what Gordie Howe got for a signing bonus? A team jacket!


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1...7891011121314
TEMAT: Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park
#343
Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 12 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 0
Można prosić o jakiś oficjalny kontakt do Wilków Sanok i Gwajak Sanok?
Groner - Czarty Kraków
Fresh Boarder
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/06/08 01:21 Przez Groner - Czarty Kraków.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#344
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 12 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 7
Groner - Czarty Kraków napisał:
Można prosić o jakiś oficjalny kontakt do Wilków Sanok i Gwajak Sanok? Niestety takowego info chyba nie posiadamy ;/ jak będę coś miał to napiszę. No nareszcie jakieś info na stronie głównej, kto to pisał ? W ostatnim tygodniu rozmawiałem z niektórymi o grze np. w siatkę albo w kosza gdzieś tylko po to aby nie wysiąść na początku sezonu z kondycją i nie zaczynać wszystkiego od nowa. Dlatego też trzeba się zebrać w końcu i coś z sobą zrobić! Myślę, że w siatkę można pograć na plażówce obok basenu MOSiR a w kosza na Orliku (można rezerwować) co myślicie ? Piszcie swoje propozycje !
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/06/15 15:32 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#345
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 12 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 1
Darku ! i jak tam robimy coś z treningami albo coś ? Coś troszkę byśmy potrenowali.. A jak bd miał tam czas wpisać do zespołu mnie i maćka to bd fajnie ale to w miarę jak bd miał czas Chłopaki musimy coś potrenować może siatka na basenie jak będzie ??
are22222
Senior Boarder
Posty: 44
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ICQ#: 31403358 Płeć: Mężczyzna Urodziny: 10/04
Arek H.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#346
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 12 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 7
Można by było zagrać w poniedziałek w siateczkę tylko trzeba wszystko ustalić, a z tego co widzę to zbieramy się tak od kwietnia i nie możemy nic zrobić ;/
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#347
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 12 lat(a), 10 mies. temu  
Jak tam chłopaki z tą liga i grą w siatkę kosza??
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#348
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 12 lat(a), 10 mies. temu Oklaski: 0
Siemano

Wygląda na to, że liga będzie więc ... trenować, trenować bo to już nie przelewki
Niestety z różnych względów ja osobiście w tej chwili nie jestem się w stanie ani do treningów, ani do ich organizacji przyłączyć
Skontaktujcie się może z Rafałem on ma doświadczenie z piłki nożnej to myślę, że wytrzymałościówkę może śmiało poprowadzić.

pzdr dj
admin
Admin
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#349
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 12 lat(a), 10 mies. temu Oklaski: 7
Witamy z powrotem Tak się składa, że staramy się coś ruszać np. na plażówce,tylko mało osób chodzi A co do ligi to przypadkiem nie za wcześnie ?
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#350
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 12 lat(a), 10 mies. temu Oklaski: 0
arek5231 napisał:
Witamy z powrotem Tak się składa, że staramy się coś ruszać np. na plażówce,tylko mało osób chodzi A co do ligi to przypadkiem nie za wcześnie ?

Damy rade spokojnie, a jak tak będziemy czekać aż będziemy gotowi to się nigdy nie doczekamy
Szukajcie proszę jeszcze jakieś nowe osoby zainteresowane trenowaniem hokeja, tak żeby mieć swoje pewne 4 piątki.

Siemano
admin
Admin
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#351
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 12 lat(a), 10 mies. temu Oklaski: 7
Myślę, że w tym roku ktoś dojdzie. W tamtym sezonie chłopaki komuś tam proponowali i były to osoby poważnie zainteresowane ; ) Ja tam już nie mogę się sezonu doczekać
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 1...7891011121314

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.