top
logo

Dean Youngblood: They'll never catch me!


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345
TEMAT: Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno
#93
O:Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno 13 lat(a), 2 mies. temu  
aa co do sobotniego rewanżu to niestety tez nie moge jechać mam mały problem z barkiem.. Coś mi się dziś na zawodach podziało:))
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#94
O:Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Szkoda bo skład się wykrusza, może przynajmniej do turnieju się wykurujesz.
Dzięki za info.

pzdr
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#96
O:Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Konrad powiedział że postara się być tylko trzeba mu sprzęt załatwić jakiś bo nie ma nic.. (nagolenniki, rękawice przynajmniej)
Eric_78
Junior Boarder
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#97
O:Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Witam Panowie

Konrad MUSISZ jechać i tak z Tobą na tą chwilę jest 10 . Sprzęt załatwimy.

Z tych co wiem że jadą: Arek bramkarz, Daniel, Rafał, Adam, Eryk, Arek, Maciek, Mateusz, Paweł, Konrad i ja.

Nie jadą: Trener, Uza, Andrzej, Darek, Przemek, Harnaś, Piotrek.

Z pozostałymi nie mam kontaktu

Poprawcie mnie jakbym coś zamieszał.

Generalnie kicha ze składem .

pzdr
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2011/03/05 12:15 Przez shk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#101
O:Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 7
No to straszna lipa ;/ A jacyś zawodnicy z Dębicy jadą z nami ? Skoro jest tak mało osób to przecież Wy się tam zajedziecie... No ale nawet jak niema tylu osób to da się wygrać! Trzeba się tylko postarać mieć w du** zmęczenie i jechać na 100%. Trzeba pokazać że nie jesteśmy lamusami a Wilki to nie przeszkoda, nie ważne czy gramy w Sanoku czy u siebie. Chłopaki robimy tak: wielka motywacja przed meczem, zero stresu, podchodzimy do tego na luzie ale równocześnie nie olewamy, po prostu jedziemy na 110% i wygrywamy proste Pozdrawiam
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/03/05 13:30 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#103
O:Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Brawo Arek, pomyśl o pracy motywatora masz duże predyspozycje Tak na serio to zgadzam się z Tobą w 100%. Musimy stanowić Drużynę tylko wtedy mamy szansę coś osiągnąć. Poza tym wynik jest ważny ale jeszcze ważniejsze jest to żeby się trzymać razem, tylko to daje nadzieja, że zerwiemy z typowym polskim piekiełkiem i uda (już trochę się udało) nam się zrobić coś fajnego.
Do młodszych chłopaków, nie przejmujcie się jak czasem coś ostrzejszego usłyszycie na treningu, to taki "emocjonalny" sport więć i adrenalina czasem buzuje za bardzo
Niestety nasi koledzy obcokrajowcy nie dadzą rady zagrać dzisiaj z Wilkami ale obiecali, że na turnieju będą napewno.

pzdr
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#104
O:Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno 13 lat(a), 2 mies. temu  
Konrad rękawice będzie miał Piotrka Krupskiego, ja je wziąłem przez przypadek, bo Arek moje w szatni zostawił, nagolenie to będzie miał jeśli Darek mu załatwi, te rękawice wezme dla niego na mecz
maciek

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#107
O:Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 1
No dokładnie drużyna to drużyna, każdy walczy na 110% i wygrać się uda nawet w 10 jak mamy. Oni też nie mają za dużego składu także jedziemy, staramy się , pełna motywacja i da się wygrać wszystko Myślę że dziś wygramy !
are22222
Senior Boarder
Posty: 44
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ICQ#: 31403358 Płeć: Mężczyzna Urodziny: 10/04
Arek H.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#108
O:Wielki ;) rewanż Wilki Sanok vs SHK Krosno 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Zwycięstwoooooooooo ! ♥
Eric_78
Junior Boarder
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.