top
logo

Derek Sutton: To the game and getting out of this hick town! Thank God there is a sport for middle-sized white boys.


Forum

Logowanie



Treningi/mecze

-

Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 12345678...14
TEMAT: Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park
#59
Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 7
Witam! Panowie proponuję aby ten temat był do rozmów typu czy ktoś będzie na treningu, czemu go nie było, czy jest chory, ostrzenie łyżew itp. aby nie zaśmiecać innych tematów , bo wątek "SHK Krosno vs Wilki Sanok" jest zaśmiecony właśnie tego typu rzeczami . Zróbmy tak jak na wszystkich obojętnie jakich forach pisząc w temacie piszemy na temat , nie inaczej ! Chociaż w tym wątku można pisać o wszystkim tak na prawdę bo w końcu to Hyde Park Dzisiaj mam nadzieję że na treningu będzie co najmniej 15 osób bo trzeba przygotować się konkretnie do rewanżu z Wilkami a przecież nie chodzi tylko o to aby przyjechać bez treningów dajmy na to po paru tygodniowej przerwie na sparing i pokazać że się jest tylko po to aby był skład (wyjściowe 3 piątki + bramkarz) ponieważ należy potrenować jeszcze taktykę i inne aspekty gry... Wiecie przecież, że gra w Sanoku to nie samo a po drugie nie będziemy grali u siebie... Dlatego też proszę o WYSOKĄ frekwencję. Jak sami wiecie mamy szansę na wygraną właśnie z Wilkami, są koszulki (fenomenalne), które dają +50 do wszystkiego (atak, obrona, itp.) więc nie trzeba nic więcej, a w sezonie przydało by się wygrać chociaż jeden mecz Pozdrawiam.
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/02/21 16:45 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#60
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Witajcie
Brawo Arek poruszyłeś w zasadzie wszystkie ważne tematy, osobiście zgadzam się w 100% no może w 99% bo same koszulki meczu nie wygrają
Niestety przed chwilą dostałem informację od Adama z Wilków Sanok, że w tym tygodniu nie ma możliwości wepchać się w grafik na Arenie Sanok
Prawdopodobny możliwy termin to 04.03.2011 ale jeszcze potwierdzi.
Ponadto mam informację, że lód na Arenie będzie na 90% tylko do końca marca. W związku z tym są tylko dwa możliwe terminy turnieju w Sanoku 19-20 marca lub 26-27 marca. Niedźwiedzie optują za tym pierwszym terminem, Czarty natomiast za drugim. Niemniej informację od naszych zawodników na temat kto jedzie, a kto nie (nie zakładam nawet opcji, że ktoś może odpuścić ) stają coraz pilniejsze. W związku z tym proszę o info na ten temat.
Łyżwy Heelera mogę spróbować podać jutro, o ile tylko Wiola będzie w pracy.
pzdr
shk
Senior Boarder
Posty: 56
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#61
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 1
No wątek bardzo dobrze założony brawo Arek bo inne tematy były trochę za bardzo zaśmiecane.. No szkoda że dopiero tak późno będzie mecz nasz, ale więcej potrenujemy i może uda nam się wygrać No jak narazie ja choruję, pewnie do piątku na treningu mnie nie będzie co dopiero w nst poniedziałek..:/

Pozdrawiam.
are22222
Senior Boarder
Posty: 44
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
ICQ#: 31403358 Płeć: Mężczyzna Urodziny: 10/04
Arek H.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#62
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 2 mies. temu  
Spoko:) przyniosę łyżwy na trening:)
są może jakieś łyżwy w szatni?? co nikt na nich nie jezdzi??
bo na swoich nie dam rady jeździć
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#63
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Siemanko jeżeli odbędzie się turniej to pasowało by się zdeklarować kto śpi tam bo jeżeli będzie mało osób to się nie opłaca Pozdro
hokeista12
Fresh Boarder
Posty: 7
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#64
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 2 mies. temu  
Weź hokeista nie sap ;D Wszyscy śpią tam. Nie ma innej opcji. A po 2, to jeśli chcecie turniej 26-27 to ja stawiam 2 skrzynki wódki i wiadro piwa bo mam 27 18-nastke ;D
A co do treningów no to ja też chory i pewnie dopiero pojawię się tak jak Arek, w następny poniedziałek
piniek93

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#65
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 2 mies. temu  
heheh:D

Darek sory za problem dam łyzwy do naostrzenia w Rzeszowie:)
tam tez w miarę konkretnie ostrzą:)xD
heeler11

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#68
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 7
Jbc. to na temat Areny Sanok piszcie w odpowiednim dziale , więc więcej info w dziale "ARENA SANOK" Pozdrawiam.
arek5231
Expert Boarder
Posty: 113
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna Miejsce: Krosno Urodziny: 04/27
Ostatnio zmieniany: 2011/02/22 19:19 Przez arek5231.
Pamiętaj.. działając w grupie możesz więcej!
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#70
O:Temat ogólny - o wszystkim. Hyde Park 13 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Do Darka.

Jakbyś dał rade zrobić mi tego kija to odwróć miejsca z tego co była padka na miejsce przedłużki. Bo tak mi sie troche rozwala ta rura. Z góry dziękuje.

pzdr
Eric_78
Junior Boarder
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góryStrona: 12345678...14

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.